Головне управління юстиції у Донецькій області
офіційний веб-сайт

Наказ Про ведення системи обліку публічної інформації

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

  ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

         02.10.2012                                  м. Донецьк                                 №  664/1 

 

 

         Про ведення системи обліку

         публічної інформації

 

       На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації»  та  постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2011                № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації» та з метою забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Головне управління юстиції у Донецькій області,-

Н А К А З У Ю :

 

1. Запровадити ведення системи обліку публічної інформації у Головному управлінні юстиції у Донецькій області.

2. Встановити, що адміністратором   системи   обліку публічної інформації  є   провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової інформації Головного управління юстиції, відповідальний за  забезпечення доступу до публічної інформації.

3. Оприлюднення системи обліку публічної інформації Головного управління юстиції у Донецькій області здійснювати на його офіційному веб-сайті.

4. Керівникам структурних підрозділів апарату Головного управління юстиції забезпечити подання адміністратору   системи   обліку публічної інформації  відомостей про створені  документи для їх реєстрації у системі обліку публічної інформації в день їх створення  не пізніше 15.00 годин.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Головного управління юстиції у Донецькій області                 Кучерука С.Л.

 

 

Начальник управління                                                                        С.Є.Тюрін